درباره ما

شرکت سامانه های مدیریت و اطلاع رسانی توسعه کارآفرینان،‌ با هدف ارائه آموزش های تخصصی و تربیت نیروهای کارآمد در حوزه ICT در سال ۱۳۷۸ تأسیس گردیده است. این مرکز با در اختیار داشتن اساتید با تجربه و دارای گواهینامه های بین المللی تاکنون بسیاری از دانشجویان و متخصصان رشته کامپیوتر را تحت آموزش های خود قرار داده است.
با توجه به نیازهای مکرر مشتریان جهت آموزش بصورت مجازی این شرکت در سال ۱۳۹۵ اقدام به فعالیت در این حوزه نموده و با نام حامی اقدام به تولید فیلم های آموزشی در حوزه های شبکه، برنامه نویسی، مدیریت و … کرده است.
مخاطبین حامی دانشجویان و فارغ التحصیلان و همچنین کارشناسان و مدیران در ایران و کشورهای همسایه فارسی زبان می باشند.
آموزشهای ارائه شده بر مبنای نیازهای مشتریان و با تمرکز بر تخصص و تجربه و مهارتهای بدست آمده توسط اساتید که سالها در این حوزه ها فعالیت داشته اند تهیه و در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.
ما مفتخریم که در ارتقاء سطح دانش و مهارت تخصصی بسیاری از کارشناسان حوزه فاوا و مدیران سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی و تعداد زیادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با حوزه ICT سهم تأثیرگذاری داشته ایم.
امید است که بتوان با ارائه این آموزشها با دسترسی آسان در اختیار همه، فاصله بین دانشگاه ها و بازار کار به حداقل ممکن برسد.